Prekrásne prostredie s výhľadom na majestátne Tatry na Vás čaká v Starej Lesnej, kde je situované aj naše štýlové ubytovanie Vila Zuzka. Výhodná lokalita pod Vysokými Tatrami je zárukou príjemnej dovolenky s rôznorodými aktivitami.

Zo Starej Lesnej to je len na skok do mesta Vysoké Tatry, odkiaľ sa môžete vyviesť priamo na Hrebienok s nezabudnuteľným výhľadom. V meste sa nachádza zaujímavé múzeum trickartu Tricklandia, kde sa zabavia všetky vekové kategórie. Odporúčame Vám výlet do Tatranskej Lomnice, kde sa pokocháte krásou botanickej záhrady alebo sa lanovkou preveziete až na Lomnický štít. Dokonale prežité dovolenkové dni zaručí pobyt v AquaFun Parku Veľká Lomnica, AquaCity Poprad i Thermal Parku Vrbov. Zimné obdobie v Tatrách býva priaznivé najmä pre milovníkov zimných športov. Lyžovačku či snowboarding si vychutnáte v lyžiarskych strediskách Starý Smokovec – Jakubkova lúka a Hrebienok, Tatranská Lomnica či mnohých ďalších v okolí.

Vila Zuzka Vám celoročne ponúka komfortný priestor s kapacitou pre 20 hostí. Ubytovanie je vhodné pre samostatné skupinky hostí, jednotlivcov ale aj ako celok pre väčšiu skupinku priateľov a známych.

U nás si môžete vybrať z týchto izieb a apartmánov:
– dvoch 2-lôžkových izieb, každá s manželskou posteľou a balkónom,
– dvoch 3-lôžkových izieb, každá s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, jedna z izieb disponuje navyše balkónom,
– jedného 2-lôžkového apartmánu s jednou spálňou s manželskou posteľou, možnosťou jednej prístelky na rozťahovacom gauči v kuchyni a balkónom,
– jedného 6-lôžkového apartmánu s dvomi spálňami s dvomi manželskými posteľami, dvomi samostatnými lôžkami a možnosťou jednej prístelky na rozťahovacom gauči.

Každá ubytovacia jednotka je vybavená televízorom so satelitným príjmom, vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. V kúpeľni jednej 3-lôžkovej izby sa nachádza aj práčka. Počas pobytu sú Vám k dispozícii uteráky, osušky a mydlo pre každú osobu. V prípade záujmu Vám pripravíme aj detskú postieľku. Obidva apartmány sú navyše vybavené vlastnou kompletne zariadenou kuchynkou (v prípade rezervácie len menšieho 2-lôžkového apartmánu, kuchynka za poplatok 6 EUR/noc). V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na prízemí vily môžete tráviť spoločný čas s blízkymi vo veľkej spoločenskej miestnosti s gaučovým sedením, krbom, televízorom so satelitným príjmom, DVD prehrávačom a barovým pultom. Tu navyše využijete elektrickú dvojplatničku, mikrovlnnú rúru, kávovar a chladničku. Na organizáciu školení, seminárov či prezentácií Vám poslúži ďalšia miestnosť (zasadačka) s ping-pongovým stolom. Ak si zarezervujete celú vilu, navyše Vám sprístupníme „slovenskú izbu“ s typickými drevenými lavicami, posedením pre približne 20 osôb a kompletne zariadeným kuchynským kútom.

Exteriér ubytovania je dokonalým miestom na grilovačku, opekačku i varenie pravého kotlíkového guláša. K dispozícii je Vám vonkajšie posedenie na terase i altánku. Vaše autá si zaparkujete priamo na stráženom parkovisku pri ubytovaní. Tak teda príďte zažiť atmosféru tatranskej dedinky k nám do Vily Zuzka. Už teraz sa na Vás tešíme.